Gumiflex Kft. - GumiAbroncsok és Felnik Kis és nagy kereskedelme!

Munkatársaink

Küldetésünk, hogy a gumiabroncsok és keréktárcsák forgalmazásán kívül minél szélesebb körű szolgáltatásokat nyújtsunk partnereink részére. Működésünk 25 éve alatt termékválasztékunk és az általunk ajánlott szolgáltatások köre jelentősen kibővült. Jelenleg a gumiabroncsok szinte teljes termékválasztékát forgalmazzuk. Székesfehérvári központunkon kívül budapesti és pécsi telephelyünkön is folyamatosan bővített és korszerűsített szolgáltatásokkal várjuk vásárlóinkat.
Központ:
info@gumiflex.hu
Tel: +36-22/321-321
Fax: +36-22/321-649
   
Ügyvezető:
Varga Gábor
   

Gazdasági vezető: 
Szabó Ildikó   +36-22/329-454  
Nagykereskedelem:

Rátkai Dániel
Teher és mezőgazdasági abroncs üzletágvezető
daniel.ratkai@gumiflex.hu

Jaczó Márton
Személyabroncs üzletágvezető
marton.jaczo@gumiflex.hu
 

Albrecht Karola
Marketingvezető
karola.albrecht@gumiflex.hu

Szarka Dávid
Online marketing manager
david.szarka@gumiflex.hu
 

Kállai Andrea
Vevőszolgálat
andrea.kallai@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/206-4390

Tóth András
Vevőszolgálat
andras.toth@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/330-7930

 

Zubor Viktor
Vevőszolgálat
viktor.zubor@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/286-9821

Varga Zoltán
Vevőszolgálat
zoltan.varga2@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/703-5959  


     
Tóth Edina
Külkereskedelem
edina.toth@gumiflex.hu
Pintér Katalin 
anyagkönyvelés



Orbán Ferenc
Logisztikai ügyintéző
ferenc.orban@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/206-1057
Pinke Judit
Logisztikai ügyintéző
judit.pinke@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/618-5177
Kassai Barbara
Logisztikai ügyintéző
barbara.kassai@gumiflex.hu

Hídasi Zoltán
Gépkocsi vezető
Király Máté
Gépkocsi vezető
 
Török Attila
Gépkocsi vezető
Szücs Balázs
Gépkocsi vezető
 
Területi képviselők:
Barányi Ferenc
kiemelt ügyfélkapcsolati manager
ferenc.baranyi@gumiflex.hu 
Tel.: +36-30/321-1191
Sinka István
Közép-Dunántúl
istvan.sinka@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/326-0008
Peresztegi Roland
Nyugat-Dunántúl
roland.peresztegi@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/576-2631
Fehér Zoltán
Dél-Dunántúl
zoltan.feher@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/383-2484
Palchuber Csaba
Észak-Kelet Magyarország
csaba.palchuber@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/748-4450
Bódi Zsolt
Közép-Kelet Magyarország
zsolt.bodi@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/687-0535
Pauk Róbert
Dél-Kelet Magyarország
robert.pauk@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/338-6232
Csobánki László
Budapest
csobanki.laszlo@gmail.com
Tel.: +36-20/943-8481

Varga Dániel
Észak-Dunántúl
daniel.varga@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/520-7959

Flotta üzletág:
Krekó Sándor
Flotta üzletágvezető
sandor.kreko@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/326-7736
  Jurinka Andrea
Flotta kapcsolattartó
andrea.jurinka@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/903-8434
Koncz Edit
Flotta ügyintéző
edit.koncz@gumiflex.hu
Tel.: +36-30/576-2621
   
 

Hozzászólások